○ OS&UD: 6. část

○ Společná povídka Letní kurz: 15. část od Hope
○ Zapojte se a napište spolu s ostatními povídku! Více info ZDE.

1. část

23. května 2011 v 20:07 | Tam |  Letní kurz
Letní kurz -1. část

Tak jo, je tady nějaký ten začátek, doufám, že se vám to bude líbit. Zatím je to kratší, časem se to možná bude prodlužovat, uvidíme (ale jsem o tom celkem přesvědčená ).

Běhala jsem po bytě tam a zpátky, jako splašená slepice. Byt vypadal, jako by se jím prohnalo tornádo. Abych to vysvětlila - pokoušela jsem se sbalit. Za hodinu jsem měla odjet a ještě jsem neměla nic nachystané. Ale to jsem celá já, vždycky všechno dělám na poslední chvíli.

Konečně jsem měla všechno hotové, samozřejmě, že jsem něco zapomněla, jako vždycky, to zjistím, až když to budu potřebovat.

Rychle jsem se převlékla do béžových kostkovaných kalhot a bílého tílka. Ještě jsem se šla trochu upravit. Svoje světle hnědé vlasy jsem stáhla do copku, zelené oči jsem jemně zvýraznila řasenkou a byla jsem připravená vyrazit. Našla jsem svoje oblíbené sluneční brýle ala moucha tse tse, popadla batoh a běžela ven.

Taťka už na mě netrpělivě čekal v autě. Vrhnul na mě poslední rozladěný pohled a pak mi dal věci do kufru. Možná teď litoval slibu, že mě odveze na nádraží. Na druhou stranu mě zná už nějaký ten pátek, přesněji sedmnáct let, a ví, jaké jsem třeštidlo.

Celou cestu v autě jsem nedočkavě poskakovala a musela jsem poslouchat taťkovo neustále lamentování: "Nevrť se!!!".

Konečně jsme dojeli na nádraží. Vyskočila jsem z auta skoro za jízdy. To jsem celá já. Rozloučila jsem se a vyrazila hledat ostatní. Na tenhle kurz jsem se těšila už půl roku. Jediné, co mě mrzelo, bylo, že nemůže jet moje kamarádka Nikča, ale i tak to bude super. Určitě si brzo najdu nové kamarády.

Uviděla jsem větší skupinu lidí. Doufala jsem, že to jsou ti, které hledám a zamířila k nim. Viděla jsem spoustu lidí v mém věku. Opravdu jsem si přála, aby jeli na stejný kurz, protože to by mi bylo podobné, abych se ztrapnila ještě před začátkem tím, že bych se přidala k nějaké jiné skupině lidí.

Jeden kluk měl na sobě tričko, na kterém jsem s trochou námahy dokázala přeluštit nápis: Letní tábor sebeobrany, bojových umění a další. Bezva, jsem tu správně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 WolfGirl Lenush WolfGirl Lenush | Web | 23. května 2011 v 22:03 | Reagovat

Super. Aj by som niečo napísala, len ešte nie som rozhodnutá, ktorú postavu si mám vybrať. Tak uvidím. :-)

2 Snowy Snowy | Web | 1. června 2011 v 19:27 | Reagovat

Klaudie je moje krevni skupina:) Neustale nadsena. Jaj, fakt me tenhle napad dostal a zatim se mi vsechny casti libi a doufam, ze to bude rychle pokracovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama