○ OS&UD: 6. část

○ Společná povídka Letní kurz: 15. část od Hope
○ Zapojte se a napište spolu s ostatními povídku! Více info ZDE.

Rozepsané

23. ledna 2011 v 14:46

Magie předků

Autor: Tam&Lída | Obsah:
Snad ani není možné představit si dvě dívky, které by byly tak rozdílné, jako jsou právě Sera Savageová a Kenny Skilledová. Dokonce žijí na opačných stranách zeměkoule. Co se může stát, když je náhoda (nebo snad osud?) svedou dohromady? A jak se to může zamotat, když jedna z nich ovládá tajemné síly a nebojí se je použít, obzvláště když se do toho přimotá ještě jeden moc milý kluk?

OS&UD

Autor: Tam | Obsah:
Nikdo z nás by si nepřál, být jen pohou figurkou na šachovnici, která je postrkáváná vpřed dvěma hráči, kteří se jen nudí a chtějí se zabavit. Ovšem, když se do takové hry dostanete a nevíte o tom, zcela to změní situaci. Bohužel ne ve váš prospěch. A co teprve, když se nudí neuvěřitelně mocná dvojčata a zahrávají si s lidskými osudy?
Jako nejnovější zábava byli vybráni Gabrielle s Patrickem, jak si se vším poradí? Prokouknou intriky mocných dvojčat? Překonají všechna nebezpečí, která si pro ně Os a Ud připravily?

Podsvětí

Autor: Tam | Obsah:
Příběh vypráví odsouzenkyně Demetra, která uprchne z temného Ostrova, místa pro nejhorší zločince. Touží po pomstě a je ochotná udělat pro to cokoliv. Musí překonat dlouhou cestu plnou překážek, aby dosáhla svého cíle. Je odhodlaná vytrvat a nebojí se za pomstu položit i vlastní život, nehledě na životy jiných.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama