○ OS&UD: 6. část

○ Společná povídka Letní kurz: 15. část od Hope
○ Zapojte se a napište spolu s ostatními povídku! Více info ZDE.

Dopsané

23. ledna 2011 v 14:41

Dva světy

Autor: Tam | Obsah:
Medison Flyersová je průměrná šestnáctiletá dívka. Není výjimečně krásná, chytrá ani vtipná. Je spíše nenápadná šedá myška, tajně zamilovaná do kluka ze třídy. Ráda kreslí a postavám na papíře vymýšlí vlastní příběhy. Je trochu zvláštní, má neviditelné zvířátko Morty, se kterým si ráda povídá. Už nechce být obyčejná. Chce zažít dobrodružství. Před spaním si představuje sama sebe jako hrdinku bojující se zlem. Jak daleko může zajít obyčejné fantazírování o lepším životě? Může se stát, že představy nahradí skutečné vzpomínky? Jak můžeme rozeznat skutečnost od příběhu, když už nevíme, co je skutečné a co ne. Co se stane, když se vzdáme vlastního já? Můžeme se jen domýšlet.

Kdo vlastně jsem

Autor: Tam | Obsah:
Setkáváme se s čerstvě dvacetiletým studentem Davidem Wolfmanem, který se promění ve vlkodlaka. Zjišťuje, že i celá jeho rodina jsou vlkodlaci a proniká do tajemství nového života. Seznamuje se s vlkodlačími dvojčaty, s nimiž se záhy spřátelí, která stejně jako on nedávno objevila svůj dědičný odkaz. Společně podstupují náročný trénink a zažívají neopakovatelné okamžiky.

My upíři

Autor: Tam | Obsah:
Tahle povídka je na přání hodně romantická. Znovu se setkáváme s postavami z povídky On je upír. Tentokrát vypráví příběh Deryl. Musí chránit lidskou dívku nejen před nástrahami jeho světa, ale i před spoustou dalších problémů. Co udělá, když zjistí, že je do ní zamilovaný?

Nový začátek

Autor: Kate&Tam | Obsah:
Hlavními hrdinkami jsou dvě sestry - upírky Kate a Sue. Příběh začíná stěhováním se do nového domu, aby unikly před odhalením a v nové škole se seznámí s Markem - budoucí velkou láskou Kate. Po nehodě, kterou v podstatě sám Mark zaviní, musí ihned znova odcestovat. Z Marka je nekontrolovatelný novorozenec a nemyslí na nic jiného než na krev. Bude se Mark dále zajímat o Kate? Nebo se s ní rozejde? Co se stane na Antarktidě?

On je upír

Autor: Tam | Obsah:
Hlavní postavou této povídky je vysokoškolačka El (Elienne), která narazí na krutou pravdu ohledně světa, který není takový, jaký si myslela. Zjistí, že její spolužák je upír a to jí přinese spousty problémů a jejich řešení není vůbec snadné. Srovná se s novinkami i její nejlepší kamarádka Jenn?

Změna je život nebo taky smrt

Autor: Tam | Obsah:
Tato povídka vypráví příběh Nicholase, postavy z povídky Život monstra. Po určité době se s dějem této povídky setkává a to v okamžiku, kdy se dva hlavní hrdinové obou povídek seznámí. Není nezbytně nutné přečíst zmiňovanou povídku jako první, ale můžete tady najít doplňující informace, které se do první povídky nevešly.

Život monstra

Autor: Tam | Obsah:
Příběh začíná proměnou dívky v upíra. Tato situace postaví hlavní hrdinku Catharine před zcela novou situaci a ona se s ní musí vypořádat. Hledá smysl v novém životě, který je nucena vést. Najde ho? Možná jí v tom pomůže Nicholas, kluk, kterého zachránila, když byl ve špatný okamžik na špatném místě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama